Almanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlık & Yurtdışı Kariyer

Özenle seçtiğimiz deneyimli danışman kadromuz ve uluslararası iş ortaklarımız ile, öğrencilerimizi birlikte hedeflediğimiz eğitim ve kariyer yollarına ulaştırıyoruz.

Hedefimiz; her geçen gün gelişen, ulaşım ve iletişimin kolaylaştığı dünyamızda kaliteli eğitim sistemlerinin takipçisi olarak sizlere yurtdışı eğitiminiz süresince en iyi hizmeti güvenilir bir şekilde sunmaktır.
Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri alanında verdiğimiz hizmetler ile bugüne kadar yüzlerce öğrencimizi istediği programa yerleştirmiş ve onların istekleri doğrultusunda en doğru ve güvenilir hizmetleri vermiş olan kurumumuz öncelikle Almanya’da eğitim alanında ki danışmanlık faaliyetlerine başlamıştır.
MATBİR, ülkemizin eğitim gerçeklerini göz önünde bulundurarak öğrencilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun çözümler üretmiş, yüzlerce öğrencimizin bir çok farklı alanda eğitim programlarına katılmasını sağlamıştır.
Yurtdışında eğitim almaya karar verdikten sonra, hangi üniversitede hangi eğitim programına devam etmek istediğinizi MATBİR ailesi ile paylaşın. Sizlere farklı alternatifler sunarak, beklentilerinize ve bütçenize uygun programların analizini beraber gerçekleştirelim. Bizzat üniversite eğitimini yurtdışında almış ve uzun yıllar yurtdışında yaşamış olmamızın tecrübelerini sizlere aktaralım. Üniversite, dil okulu, staj, sertifika programı kabul ve kayıt işlemlerinizi, konaklama ve seyahat organizasyonunuzu, vize başvurunuzu sizin adınıza titizlikle takip ederken geçen süreç içerisinde güveninizi kazanmış olmanın mutluluğuyla yolumuza devam etmek önceliğimizdir.

AKariyer.com sitesi bir MATBİR Eğitim Kurumları kuruluşudur.

0
Öğrenci
0
İşe Yerleşen
0
Uzman Kadro
0
Üniversite

POPÜLAR MESLEKLER

2023-01-29T11:42:23+03:00

Şoför

Makineler konusunda ileri düzey birikime sahip olan Almanya bu konuda makinelerin programlanması, bakımı, arıza giderimi, konularında tekniker ve/veya teknisyenlere ihtiyaç duymaktadır.

2023-01-29T11:37:57+03:00

IT Bilişim

Avrupa Birliği içerisinde özellikle bilişim alanında Almanya açık ara öndedir. Bilişimin kullanımı ve dijitalleşme sisteminin entegrasyonu ile son model arabaların, tıp cihazlarının üretiminde-kullanımında ve diğer sektörlerde yazılımlar hayati öneme sahiptir.

Bizimle 1,000'Den Fazla Kişi Almanya'da kariyerin keyfini çıkarıyor.

Almanya’da İyi bir gelir, İyi bir gelecek İçin siz de aramıza katılın.